10 no labākajiem sānu pasākumiem skolotājiem

Lai gan skolotāji veic būtisku pakalpojumu, viņi saņem nepietiekamu samaksu. Tomēr prasmes, ko esat apguvis kā skolotājs, var palīdzēt jums iegūt a sānu grūstīšanās, ka darbs t0 palielināt savus ikmēneša ienākumus. Ir daudzi veidi, kā izplatīt savas zināšanas un zināšanas par dažādām tēmām. Jums arī nav nepieciešams daudz starta aprīkojuma. Tie ir elastīgi, un daži piedāvā pasīvus ienākumus, tāpēc nauda tiek saņemta ar nelielu piepūli. Šeit ir daži no mūsu populārākajiem sāniem grūstīšanās kurā skolotāji var iekļūt.

1. Apmācība tiešsaistē

Jau dažas desmitgades studenti Ķīnā ir izmantojuši dažādas tiešsaistes skolas, lai mācītos angļu valodu. Ir daudz priekšmetu, kurus varat mācīt ķīniešu studentiem. Lai gan tas kādreiz bija piesātināts skolotāju tirgus, Ķīna nesen mainīja savus likumus, tāpēc tikai skolotāji ar likumīgu skolotāja grādu var mācīt bērnus. Tādējādi skolotāji ir lieliski piemēroti papildu darbam.

Jūs varat izvēlēties savas stundas, kas būs ārpus jūsu darba laika, jo jūsu skolēni atrodas pavisam citā laika joslā. Studenti Ķīnā bieži vien vēlas palielināt mācību laiku ārpus mācību stundām, tāpēc nedēļas nogalēs varat nodarboties ar steigu. Vēl labāk ir iestāties tiešsaistes skolā Singapūrā, jo viņu atalgojums ir ievērojami lielāks par aptuveni 50 USD stundā.

2. Māciet prasmi par Udemy

Būt skolotājam nozīmē, ka esat attīstījis nepieciešamās prasmes cilvēku izglītošanai. Jums, iespējams, ir kāds hobijs vai citas aktivitātes, kas jums padodas, un jūs varat viegli izveidot kursu, kurā cilvēki maksās. Vairumā gadījumu jūs zināt, kā izveidot pārliecinošu un veiksmīgu kursu. Tas varētu būt lielisks palīgs un jautrs veids, kā mācīt cilvēkiem prasmes par citām jautrām lietām.

3. Pārdod nodarbību plānus

Varat izmantot vietnes, lai kopīgotu saturu un pārdotu nodarbību plānus. Skolotāji maksā skolotājiem ir viens variants. Jūs, iespējams, agrāk esat to izmantojis, lai atrastu papildu materiālus. Izmantojiet darbu, ko esat ieguldījis, veidojot nodarbību plānus, un pārdodiet tos tiešsaistē. Tas ir lielisks pasīvo ienākumu avots, tāpēc, kad esat augšupielādējis informāciju, jums atliek tikai savākt naudu.

4. Izveidojiet e-grāmatu

Ja esat izveidojis fantastisku mācību programmu, varat to pārvērst e-grāmatā un tirgot tiešsaistē. Turklāt varat dalīties ar savām zināšanām, izveidojot detalizētu ceļvedi par dažādām nodarbībām klasē, piemēram, klases pārvaldību vai stundu plānu rakstīšanu. Programmas, piemēram Kindle Direct Publishing atvieglojiet informācijas iegūšanu un padariet to pieejamu vietnē Amazon.

5. Veiciet tiešsaistes aptaujas

Saņemiet samaksu par savu viedokli, pamatojoties uz dažādām tēmām, izmantojot tiešsaistes aptaujas. Ir likumīgas platformas, kas maksā jums nedaudz papildu naudas par aptauju veikšanu. Lai gan tas nebūs daudz naudas, varat to izdarīt, kad jums ir laiks, un šī elastība ir lieliska, lai nopelnītu nedaudz papildu naudas.

6. Kļūstiet par ārštata rakstnieku

Iespējams, ka jums kā skolotājam patīk uzzināt jaunas lietas. Jūs, iespējams, labi pārzināt angļu valodu un zināmā mērā varat rakstīt neatkarīgi no tā, ko jūs mācāt. Ārštata rakstīšana ir karsts darbs, kas var maksāt diezgan daudz, pamatojoties uz jūsu prasmēm un zināšanām. Mēs iesakām atrast nišu, par kuru rakstīt, un ievietot savu profilu vienā no daudzsološākajām vietnēm, piemēram, Upwork. Rakstu rakstīšana var būt par visu, kas ir zem saules, un tas ir ļoti pieprasīts. Jūsu rakstītais saturs palīdz uzņēmumiem ieņemt augstāku vietu Google tīklā, kas ir neatņemama to panākumu sastāvdaļa.

Tas ir liels bizness, elastīgs, un jūs saņemat samaksu, lai uzzinātu par jaunām lietām, kad uzņematies nepazīstamas tēmas. Maksa par rakstu var būt no USD 25 līdz USD 1000 par rakstu, un termiņi ir apspriežami. ietverts ir lieliska platforma, kas apkopo rakstīšanas darbus tīmeklī. Contena centralizētā darba padome ļauj viegli atrast pareizo koncertu. Šo darbu var veikt mājās, un tam ir nepieciešams tikai dators un wifi.

7. Izveidojiet informatīvu emuāru

Ja vēlaties rakstīt, varat apsvērt iespēju izveidot savu vietni un izveidot emuārus. Tas ir veids, kā izpaust savu radošo pusi ar potenciālu, lai gūtu kādus pasīvus ienākumus. Jūs varat pelnīt naudu, izmantojot reklāmu, partnerattiecības vai pārdodot produktus un pakalpojumus. Padomājiet par savu redzējumu, to, ko varat piedāvāt cilvēkiem un kā to veicināt, lai gūtu peļņu.

8. Fokusa grupas un pētījumu pētījumi

Cilvēki maksās par jūsu viedokļiem, un dalība fokusa grupās var maksāt diezgan labi. Jūs saņemat naudu, lai sniegtu godīgas atsauksmes par produktiem, pirms tie tiek laisti klajā. Izmantojot savas atsauksmes, jūs palīdzat uzņēmumiem radīt labākus produktus. Tas ir arī vienkārši, jo šīs fokusa grupas bieži notiek tiešsaistē, tāpēc jums tikai jāpierakstās video konferencē no mājām. Varat izvēlēties laiku un datumus, kad esat pieejams.

9. Airbnb

Daudzi cilvēki no dažādām dzīves jomām ar visu veidu dzīvojamo platību kļūst par Airbnb saimniekiem, lai papildinātu ienākumus. Tā ir lieliska steiga vasaras mēnešos, ja vēlaties satikt interesantus cilvēkus. Ja dodaties prom uz vasaru, tas ir vēl labāk, jo varat izīrēt visu savu māju. Jums ir jāiestata cena, pieejamība un mājas noteikumi. Airbnb katrai īrei ir 1 miljona dolāru atbildības apdrošināšanas polise, tāpēc jums ir saprātīga aizsardzības pakāpe.

10. Balss pārraides darbs

Skolotājiem parasti ir labi attīstīta runas balss. Viņi ir pieraduši runāt ar visu klasi profesionāli un skaidri. Ja jums ir skaidra balss, varat iesaistīties balss pārraižu darbā. Tas patiesībā ir diezgan jautri, un tā ir pienācīga nauda — apmēram 100 USD par 15 sekunžu ierakstu. Ja veicat kādu nozīmīgāku projektu, piemēram, audiogrāmatu, jūs varētu nopelnīt līdz 3000 USD. Apskatiet tādu platformu kā Voices.com lai redzētu, vai kaut kas jūs interesē.

Skolotāji ir ļoti atzīti par būtisku sabiedrības daļu. Jums ir daudz informācijas, ar ko dalīties ar prasmēm, kuras uzņēmumi var meklēt elastīgam darbam. Šīs sānu kņadas neietekmē jūsu profesiju, bet sniedz iespēju nopelnīt nedaudz vairāk.

Vai vēlaties vēl dažas idejas sānu steigām? Apskatiet mūsu rakstu Hustles: 50 blakus koncerti, sānu steigas un blakus uzņēmumi, kas darbojas

Loraine Couturier FacebookLorēna Kuturjē pakalpojumā Twitter
Lorēna Kuturjē

Personāla rakstniece: Loreina Kuturjē ir reaktīvo dzinēju rakstīšanas cālis no Kanādas, kas ceļo pa visu pasauli. Viņas rakstīšanas un mārketinga prasmes liek viņai ēst eksotiskas maltītes un lēkt lidmašīnās. Lorēnai patīk rakstīt par gandrīz jebko, un viņai patīk nodot savas zināšanas citiem. Apmeklējiet viņu vietnē https://www.facebook.com/jetsetwritingchick

Pēdējais solis! Pārbaudiet savu e-pastu, lai apstiprinātu abonementu un saņemtu bezmaksas e-grāmatu! Paldies!

Raksta atzīmes:

Uzņēmējdarbības iespējas · Piedāvātās · Atrodiet savu ceļu · Attīstiet savu biznesu · Side Hustle

Rakstu kategorijas:

Finanses · Atrodi savu ceļu · Sānu kņadas · Jūsu domāšanas veids

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *